fbpx

Як довго можна грати?

Пояснюємо, навіщо в додатку АБВляндія є функція таймеру і чому вона критично важлива.

Важливість офлайн занятть

– Важливість офлайн занять? – можете подумати ви. – Ви створили мобільний додаток для вивчення української абетки, а тепер кажете про важливість офлайну?

Саме так.

“Кращий відпочинок – це зміна заняття” – мабуть чули таку фразу від своїх батьків. Вони скоріш за все мали на увазі, що якщо ти втомився робити домашку, то можеш помити посуд або підлогу, і це дасть мозку (а також батькам) відпочити 🙂

Але, в цій фразі є і правда. Людський мозок – така штука, якій потрібні періодичні зміни в заняттях для того, щоб він не “нудьгував”. Якщо робити одну й ту саму роботу, мозок звикає, що погіршує показники. В результаті, від такої роботи немає ніякого прогресу. Будь-який фітнес-тренер скаже вам, що виконуючи одні й самі вправи, не тільки м’язи не натренуєш, а ще й травму отримаєш від перенапруження окремих частин тіла.

Важливий, як завжди, баланс.

  • Дивитись близько-дивитись далеко, щоб тренувались і відпочивали очі.
  • Робити вправи на прес, а потім на руки, щоб відпочивались і тренувались м’язи.
  • Не нервувати, але робити кардіо, щоб тренувалось і відпочивало серце.
  • Вчитись за допомогою гаджетів, а потім ліпити з пластиліну, щоб мозок задіював різні свої частини.

Отже.

Коли ми створювали наш мобільний додаток АБВляндію, ми відштовхувались від декількох фактів:

  • діти люблять тикати в кнопочки, водити пальчиками по екрану, і дивитись мультики
  • батькам важливо, щоб дитина вчила мову так, щоб це не викликало стрес
  • батькам важливо, щоб додатки, якими користується дитина, були адаптовані саме для дітей і без назойливої реклами для дорослих
  • гаджети часто спасають в різні моменти, коли батькам треба відволіктись на декілька хвилин, а діти в цей час можуть погратися з телефоном

Все це ми заклали в нашу АБВляндію.

Але також, ви могли помітити, що там є функція таймеру.

Вивчення мови – це досить важкий процес, особливо коли робиш це вперше. Нам може здаватись, що завдання в додатку прості для виконання, але хоч вони і прості, вони все ж таки створені для того, щоб дітки вчили нові літери. Для цього, їх мозку треба час, щоб опрацювати отриману інформацію.

Саме тому, ми додали в АБВляндію функцію таймеру для того, щоб ви, дорослі, могли виставити той час, який буде прийнятний вашій дитині для навчання, щоб не перевтомитися.

Бо навіть якщо ваша дитинка – супер умниця (а це так і є, ми не сумніваємось в цьому), важливо не просто пограти і “пролетіти” всі літери, а краще поступово кожен день (або кожні 2-3 дня – це вже вам вирішувати, бо ви найкраще знаєте свою дитину) вивчати нові літери.

Якщо просто навчання вже трохи набридло, а дитинка все ще хоче погратись, виберіть функцію Супер-гри, де поєднані всі вивчені літери і різні завдання. Таким чином, це буде і повторення вивченого, і гра.

* * *

Якщо у вас є коментарі або питання або побажання, що б вам ще хотілось побачити в нашому мобільному додатку – пишіть нам! А ми поки що працюємо над наступним великим оновленням для вас.

Поділіться своєю любов'ю