Цікавий факт – в нашому мозку центри, частини відповідальні за мову і рухи пальців рук розташовані дуже близько. А це означає, що чисто фізіологічно, стимулюючи дрібну моторику (вона ж “рух пальців рук”), ми має змогу впливати, та активізувати сусідні зони мозку, що відповідають за мову.
Саме тому, особливо ефективний спосіб формування вимови в малюків сховався в поєднання звуку та руху. Більш того, рухи руки тісно пов’язані з розвитком рухового аналізатора і зорового сприймання, різних видів чутливості, просторового орієнтування, координації, тощо.
Зі свого боку, ми додали в додаток вправи, які вимагають аккуратності в пальцях. Але то тільки вершина айсбергу оскільки особливу увагу найменшим треба приділяти функції дрібних м’язів рук, одними гаджетами тут не обійдешся. Як мінімум з гаджетом аж ніяк не потренуєш, наприклад щипкові рухи, як і багато інших.
Тому рекомендуємо поєднувати завдання з додатку, з офлайн активностями. Як це зробити? Дуже просто, переходьте на наступну статтю, з вправами для першої групи букв: А, О, У, І.