fbpx

Як працювати з додатком? Перша група букв А, О, У, І

Тренування з мобільним телефоном - то зручно. Але ж треба якось тренуватись і без телефона. Ми розповідаємо як.

Ми рекомендуємо використовувати додаток не більше ніж 10 хв за один раз, та не більше ніж 30 хв на день. Таким чином ви зможете робити своїй малечі декілька коротеньких занять протягом дня, що гарно впливатиме на запам’ятовування матеріалу.

Але як тренуватись тоді, коли екранний час закінчився?

Все просто – для початку, проходимо першу групу в додатку.

Увага! Обов’язково вважайте, як довго малюк фокусується на завданнях – іноді дітям вистачає і 2-5 хвилин. Якщо, ви бачите, що увага малюка за 5 хвилин вже кудись пішла гуляти, заняття краще припинити і повторити після годинної перерви.

Коли всі букви групи будуть відкриті, ви можете витратити ще кілька днів в розділі “Грай”, де в рандомному порядку будуть з’являтися букви, з пройденого матеріалу.

Ну і на останок, саме смачне – офлайн закріплення першої групи.

Так як група найпростіша та складається з букв, які дуже прості в написанні, за додатковий матеріал можна взяти пластилин (або глину або навіть тісто, тут що душа забажає).

Тож, беремо вибраний матеріал та скачуємо 7 пластилинових “ковбасок”. Робіть це разом, візміть дитячі долоньки в свої і покажіть, як формується потрібний елемент. Якщо малюк в цей час захоче ліпити свої елементи, це прекрасно, їх теж можна додавати до вашої гри. 

Коли необхідна кількість елементів сформована, починайте складати найпершу літеру А та розказувати про неї віршик, який був в додатку (всі віршики до цієї групи є у кінці статті). Так вибудується місточик між звуком з додатку та рухами руками. 

Ліпіть, читайте вірші та називайте перші чотири літери, поки малечі буде цікаво! І звичайно ж можна завжди буде повторити.

А

Стали букви у рядок
І побігли в дитсадок.
Хто у них за ватажка?
Ну звичайно, буква А!”

І.Січовик

О

Буква “О” на бублик схожа,
Колесом котитись може.
Букву “О” всі знають діти,
З нею можна порадіти!

Л. Виноградова

У

Містом вдень літає вітер,
В небі чути «У-У-У»
Серед всіх знайомих літер
Вчим ми Букву «У»

І

“І” сиділо на дивані
У новому сарафані
Коли сонечко зійде
“І” на вулицю піде

Поділіться своєю любов'ю